Na personalistickom trhu od roku 1991

Operátor v potravinárskej výrobe-mzda 1400-1800€brutto

Miesto práce:
Dunajská Streda
Platové ohodnotenie:
1400 - 1800
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Milujete vôňu čerstvo upečeného pečiva? Chcete byť súčasťou procesu, ktorý vytvára nezabudnuteľné chutné zážitky pre našich zákazníkov? Ak áno, máme pre vás skvelú príležitosť!

Pripojte sa k nášmu pekárskemu tímu ako Miešač a Varič pekárenských plniek!

Čo bude vašou úlohou:

Kúzlenie s plnkami: Príprava lahodných plniek, základných hmôt a posypov, ktoré robia naše pekárske výrobky takými obľúbenými.
Majster detailov: Vedenie presných záznamov a evidencia šarží surovín – pretože na detailoch záleží.
Kontrola kvality: Kontrola hmotnosti a označovanie surovín, aby všetko bolo tak, ako má byť.
Tímový hráč: Práca v trojzmennej prevádzke, kde sa každý člen tímu podieľa na spoločnom úspechu.
Celková mesačná mzda: 1 400 - 1 800 EUR/mesiac, spravodlivo odmeníme vašu snahu (5,5€/hod. brutto + variabilná zložka + dochádzkový bonus + príplatky)

Štedré benefity:
Náborový bonus: Ak nám pomôžete nájsť ďalšieho skvelého kolegu, odmeníme vás!
Vianočná odmena: Každý rok vám spríjemníme sviatky.
Oceňujeme vernosť: Pracovné jubileum? Oslávime ho spolu s vami.
Rastieme spolu: Podpora vzdelávania, aby ste mohli rásť a napredovať.
3. pilier dôchodkového sporenia: Myslíme aj na vašu budúcnosť.
Radosť pre rodinu: Balíček pre vaše dieťa, keď nastúpi do 1. ročníka ZŠ.
Svadbové a otcovské voľno: Doprajeme vám čas na dôležité životné udalosti.
Zábava a relax: Firemné eventy a podujatia, kde si oddýchnete a zabavíte sa.
Viac času na kávu: Prestávky nad rámec zákona priamo vo výrobe.
Zľavy na naše produkty: Naše dobroty môžete mať ešte výhodnejšie.
Doprava zabezpečená: zo smerov - Komárno, Galanta, Veľký Meder, Dunajská Streda, Šamorín, Trstice
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ukončené vzdelanie v potravinárstve
-ochota pracovať na 3 zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Ivona Pekárová
Mám záujem o Operátor v potravinárskej výrobe-mzda 1400-1800€brutto