Na personalistickom trhu od roku 1991

Mechanik/údržbár junior/senior – náborový príspevok

Miesto práce:
Skalica
Platové ohodnotenie:
1400 - 1400
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte stabilnú a zaujímavú prácu v čistej výrobe s voľnými víkendmi a s nástupom priamo do kmeňa firmy? Chcete mať zaujímavú mzdu podľa praxe a šikovnosti a množstvo ďalších benefitov, ako je náborový príspevok, závodné stravovanie a pod.? Hľadáme skúsených odborníkov v oblasti opravy a údržby strojov alebo absolventov strojárskeho odboru (zámočník, mechanik, atď.) Nástup možný ihneď. Práca je svojím charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

A čo bude Vašou úlohou?
- údržba a oprava výrobných strojov a zariadení
- nastavovanie výrobných strojov
- zámočnícke a zváračské práce
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa skúseností a praxe
- spoločne s rozširovaním zručností navyšovanie mzdy
- náborový príspevok
- týždeň dovolenky navyše
- závodné stravovanie
- príspevok na dôchodkové sporenie
- zvýhodnený mobilný tarif
- očkovanie zadarmo a nadštandardná zdravotná starostlivosť
- príležitosť k profesijnému rastu
- zázemie v čistom a modernom prostredí
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Vzdelanie technického smeru
- Ochotu pracovať v 3 zmennej prevádzke (ranná 6-14h/popoludňajšia 14-22h/nočná 22-6h)
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Telefon:
Mám záujem o Mechanik/údržbár junior/senior – náborový príspevok
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy