Na personalistickom trhu od roku 1991

Skvela ponuka vo výrobe, zaujímavé výhody

Miesto práce:
Nováky
Platové ohodnotenie:
800 - 1405
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme šikovných kolegov, ktorí s nami budú pracovať v zaujímavej a rôznorodej výrobe. Ak ste manuálne a technicky zručný, pošlite nám svoj životopis. Na výber máme rôzne pozície vo výrobe. Pozície sú svojou povahou vhodnejšie skôr pre mužov. Nástup je možný priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce (v závislosti od pozície):
- Obsluha a kontrola výrobných a technických zariadení.
- Odber vzoriek na vstupnú a výstupnú kontrolu.
- Zabezpečovanie plnenia výrobných plánov a pravidelnej údržby strojov.
- Príspevok na dôchodkové/životné poistenie
- Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
- Príspevok na zubára
- Voľné vstupy do bazéna
- Odmeny za darovanie krvi
- Závodné stravovanie
- Stravné poukážky/ alebo príspevok na stravu
- Vzdelávacie kurzy, školenia
- Firemné rekreačné zariadenia
- Občerstvenie na pracovisku
- Pracovné oblečenie
- Firemné akcie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Technická a fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na zmeny (8 alebo 12 hodín)
- Schopnosť pracovať na PC
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Lenka Tauschová
Telefon:
Mám záujem o Skvela ponuka vo výrobe, zaujímavé výhody