Na personalistickom trhu od roku 1991

Zástupca manažéra predajne - mzda od 1275€ + benefity

Miesto práce:
Čierne
Platové ohodnotenie:
1275
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máš energiu, ktorá dokáže inšpirovať tím? Máš v sebe odhodlanie zlepšovať zákaznícky servis a posúvať veci vpred, poď pracovať s nami! Hľadáme zástupcu manažéra predajne, ktorý má ambíciu byť lídrom a zároveň kolegom, na ktorého sa dá spoľahnúť. Staň sa pravou rukou manažéra predajne, kde každý deň prináša nové príležitosti. Tešíme sa na tvoju reakciu!

Aké budú tvoje úlohy?
✔️ Zastupovanie manažéra predajne v prípade jeho neprítomnosti
✔️ Zabezpečenie bezproblémového chodu predajne
✔️ Zodpovednosť za správne zásobovanie, sledovanie skladových zásob a finančných tokov
✔️ Kontrola tovaru z hľadiska kvality a množstva
✔️ Motivácia a riadenie tímu, prideľovanie úloh a hodnotenie výkonu zamestnancov
✔️ Obsluha zákazníkov
✔️ Správa a uchovávanie predajných dokladov a dokumentov
✔️ Dohliadanie na čistotu a poriadok na predajni
✔️ Nástupná mzda od 1275€, konečná výška závisí od vašich skúseností
✔️ Bonus v hodnote 200€
✔️ Kariérny rast a mnoho zaujímavých benefitov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
✔️ komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie
✔️ orientácia na zákazníka
✔️ samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
✔️ schopnosť tímovej práce
✔️ ochota pracovať na zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Ivona Pekárová
Mám záujem o Zástupca manažéra predajne - mzda od 1275€ + benefity