Na personalistickom trhu od roku 1991

Zmenový majster/ka na výrobnej linke - mzda až 2600€

Miesto práce:
Dunajská Streda
Platové ohodnotenie:
1800 - 2600
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme kandidáta/ku, ktorý/á bude zodpovedať za bezproblémový chod výrobnej linky. Precíznosť a flexibilita sú Tvoje silné stránky? Máš skúsenosť v potravinárstve? Pracovná ponuka je šitá práve pre Teba. Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Tvojou úlohou bude viesť tím ľudí na pridelenej linke a koordinovať výrobu.
Zodpovedať budeš za množstvo a kvalitu vyrábaného tovaru.
Nastavenie linky a pravidelná kontrola jej technického stavu je ďalšia Tvoja z úloh.
Každý jeden výrobok musí spĺňať požadovanú kvalitu, Tvojmu oko nič neunikne.

Pracuješ od PO-PIA a víkendy oddychuješ.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
-zabezpečená doprava do i z práce
-dochádzkový bonus 143€ + variabilná zložka mzdy 34% + odmena 45€ za každý odpracovaný deň
-nástupný bonus 250 €
-zaujímavý balík sociálnych benefitov
-100% zaškolenie
-možnosť kariérneho rastu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-skúsenosť s vedením ľudí
-ochota pracovať na 3 zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Ivona Pekárová
Telefon:
Mám záujem o Zmenový majster/ka na výrobnej linke - mzda až 2600€
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy