Na personalistickom trhu od roku 1991

Nenáročná práca s VZV - voľné víkendy, mzda 1400€/mesiac (práca vhodná len pre mužov)

Miesto práce:
Rača Bratislava
Platové ohodnotenie:
1 400€/brutto + 6,37€ finančný príspevok
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu, kde by ste mohli získať skúsenosti v administratíve a naučiť sa ovládať VZV techniku? Ozvite sa nám, ponúkame prácu na 1 zmenu a pre záujemcov máme pripravený balík benefitov.

Náplň práce:
- zapisovanie položiek do evidencie
- obsluha VZV
- rozdeľovanie práce do tímov
- výpomoc pri nakládkach a vykládkach materiálu
- Priprava materiálu k preprave podľa objednávky
- Manipulácia s paletami pomocou paletových vozíkov
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- 1 zmenná prevádzka pondelok - piatok od 8:00 - 17:00 alebo 7:00 - 16:00
- čerstvé ovocie a vitamínové balíčky
- teambuildingové akcie
- finančný príspevok na stravu 6,37€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Čistý výpis z registra trestov
- Zodpovednosť
- Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Lapin Alexandra
Telefon:
Mám záujem o Nenáročná práca s VZV - voľné víkendy, mzda 1400€/mesiac (práca vhodná len pre mužov)
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy