Na personalistickom trhu od roku 1991

Dlhodobá ponuka práce v lakovni! Mzda 1300 € + rôzne odmeny

Miesto práce:
Bánovce nad Bebravou
Platové ohodnotenie:
Možnosť zárobku od 1 100 - 1 300 Eur
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte perspektívne zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti? Do lakovne príjmame operátorov. Ponúkame zaujímavé platové ohodnotenie, bonusy a rôzne benefity. Zálohy podľa Vašej potreby sú samozrejmosťou.
Aktuálne obsadzujeme pozíciu - operátor lakovne a lakovač

- zavesovanie a zvesovanie kovových dielcov rôznej veľkosti a váhy do lakovacích stojanov pre automatickú lakovaciu linku
- krytovanie a odkrytovanie vyznačených plôch podľa pracovného návodu
- balenie dielcov podľa baliacich predpisov
- evidencia, kontrola a oprava dielcov

- Práca na lakovacej linke v ručnom a automatickom pracovnom cykle
- Zabezpečovanie správneho výberu lakovacieho programu a výberu parametrov
- Opravovanie nezhodných dielov, príčiny konzultované s vedúcim zmeny
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- variabilná zložka do 1,59€ /hod.
- dochádzkový bonus do 980€/rok
- náborový bonus do 600€
- 13. a 14. plat
- príspevok pri odporučení nového zamestnanca do 600€
- príspevok na vlastnú dopravu
- príplatky nad rámec zákonníka práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- ochota pracovať na 3 zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Telefon:
Mám záujem o Dlhodobá ponuka práce v lakovni! Mzda 1300 € + rôzne odmeny
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy