Na personalistickom trhu od roku 1991

Nenáročná práca v sklade s ubytovaním a voľnými víkendami + doprava ZADARMO a mzda do výšky 1380 €

Miesto práce:
Okres Nitra
Platové ohodnotenie:
1080 zákl. zložka mzdy + zákonné príplatky za nočné zmeny + výkonnostná prémia do výšky 130 €
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Chcete pracovať na 3 zmeny, zarobiť si zaujímavé peniaze a mať voľné víkendy? Potrebujete zabezpečiť dopravu a ubytovanie, nakoľko je pre Vás Nitra ďaleko? Ak ste si odpovedali aspoň na jednu otázku áno, hľadáme práve Vás. Ponúkame Vám pracovnú príležitosť v logistickej spoločnosti v Nitre.

Náplň práce:
- práca so skenerom/ skenovanie autodielov
- manipulácia s materiálom
- vychystávanie objednávok
- bezplatná doprava
- zabezpečené ubytovanie
- 10% bonusy
- 13. plat
- finančný príspevok na stravné
- zákonné príplatky za nočnú prácu 1,43€ brutto/hodina
- pracovné oblečenie
- zmeny sú pondelok - piatok
- privyrobenie si počas nadčasových zmien
- možnosť preškolenia na NZV a VZV
- ponuka je vhodná aj pre absolventa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny (víkendy sú voľné)
- spoľahlivá dochádzka
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Reinerová Katarína
Mám záujem o Nenáročná práca v sklade s ubytovaním a voľnými víkendami + doprava ZADARMO a mzda do výšky 1380 €