Na personalistickom trhu od roku 1991

Stabilná práca s istým príjmom. Hľadáme nových kolegov do moderného výrobného závodu priamo v Banskej Bystrici.

Miesto práce:
Banská Bystrica
Platové ohodnotenie:
5,13€ brutto/hod. + príplatok za riziko 0,87€/hod. + mesačná prémia + príplatky podľa ZP
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme pozitívne naladených ľudí, ktorí radi pracujú v tíme. Ak máš rád/rada manuálnu prácu a chceš sa učiť nové veci, táto práca je pre teba ideálna. Budeš pracovať s drevom a zabezpečíš kvalitu našich výrobkov. Práca na je 2, 3 alebo 4 zmeny, môžeš si vybrať aká zmennosť ti vyhovuje.

Vyrábame šalovacie/debniacie dosky a tvojou prácou bude:
- triedenie doštičiek
- vizuálna kontrola
- ukladanie doštičiek do stroja
- obsluha výrobných zariadení

Tak čo, ideš do toho s nami? Máš chuť to skúsiť? Stačí zareagovať.
- voľné víkendy pri 2 a 3 zmenke
- motivačné mzdové ohodnotenie
- výplata na čas
- zaškolenie
- zabezpečená doprava
- istota a stabilita
- zálohy kedykoľvek
- práca je vhodná aj pre absolventa, nepotrebujete skúsenosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- stredoškolské vzdelanie
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Šuleková Veronika
Mám záujem o Stabilná práca s istým príjmom. Hľadáme nových kolegov do moderného výrobného závodu priamo v Banskej Bystrici.