Na personalistickom trhu od roku 1991

Dlhodobá ponuka práce pre operátorky s bezplatnou dopravou _ Sihoťpark Chocholná

Miesto práce:
Chocholná - Velčice, areál Sihoť Park
Platové ohodnotenie:
Možnosť zárobku 1300-1450€ brutto/mesiac.
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáš dobrú prácu s férovou mzdou? Poď pracovať do medzinárodnej strojárskej firmy v Sihoťparku - Chocholná. U nás sa zamestná každý, kto má skúsenosti s prácou vo výrobe. Aktuálne obsadzujeme pozíciu - izolovač (bodové izolovanie).

Hlavnou náplňou práce je:
- obsluha strojov a zariadení za účelom výroby dielov (z hliníka, železa,...)
- ovládanie a dodržiavanie práce na základe platnej výrobnej dokumentácie
- kontrola kvality - vyradenie chybných dielov
- zodpovednosť za označovanie a transport hotových dielov
- variabilná zložka do 1,59€ /hod.
- dochádzkový bonus do 980€/rok
- príspevok pri odporučení nového zamestnanca do 600€
- príplatok za nadčas nad rámec zákonníka práce 35%
- príspevok na vlastnú dopravu
- práca vhodná pre mužov aj ženy

Firemná doprava do Sihoťparku zabezpečená zo smeru TN a Melčice, Lieskové, Chocholná, Kostolná - Drietoma.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti s letovaním
- zodpovedný prístup k práci
- práca na 3 zmeny
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Hanková Iveta
Mám záujem o Dlhodobá ponuka práce pre operátorky s bezplatnou dopravou _ Sihoťpark Chocholná