Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáme mladé talenty na podporu HR - ak si študent VŠ so super angličtinou, staň sa súčasťou nášho tímu a objavuj nové talenty!

Miesto práce:
Košice
Platové ohodnotenie:
6€-8€ / brutto/hod. (mzda záleží od skúseností študenta)
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Si študent VŠ z Bratislavy alebo z Košíc a chceš byť súčasťou nášho Talent Acquisition Teamu? Pošli nám svoj CV, využi svoju energiu v HR a objavuj nové talenty! :)

Tvoja náplň práce bude:

• podpora HR tímu
• vedenie a účasť na pohovoroch s kandidátmi
• práca s inzertnými portálmi (LinkedIn Recruiter, LinkedIn Talent Insights, GitHub)

CV PROSÍM ZASIELAŤ V ANGLIČTINE.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
Čo ponúkame:

• mladý dynamický kolektív
• prax v medzinárodnej spoločnosti
• po ukončení stáže možnosť pripojiť sa do tímu na plný úväzok
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Čo požadujeme:

• študent VŠ
• plynulá angličtina slovom aj písmom je nevyhnutná
• skúsenosti v oblasti HR výhodou
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra
Kontaktná osoba:
Dzianová Katarína
Telefon:
Mám záujem o Hľadáme mladé talenty na podporu HR - ak si študent VŠ so super angličtinou, staň sa súčasťou nášho tímu a objavuj nové talenty!
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy