Na personalistickom trhu od roku 1991

Hľadáme skúsených HR Asistentov/ky: Šanca na ďalší krok v tvojej kariére!

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
1550 €/Brutto
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máte radi prácu s ľuďmi a ovládate anglický jazyk?
Máte aspoň základné skúsenosti s náborom zamestnancov a hľadáte dynamickú prácu v príjemnom prostredí?
Potom hľadáme práve vás!
Staňte sa novým členom nášho personálneho oddelenia. Pripojte sa k nám a môžete začať ihneď!

Náplň práce:
- Tvorba a správa pracovných inzerátov
- Preselekcia a predvýber kandidátov
- Organizácia a plánovanie pohovorov s uchádzačmi
- Vedenie online a osobných pohovorov
- Správa siete LinkedIn
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Pracovný čas od 09:00 - 17:30 hod.
- Stravné lístky 4,85 €
- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- Home Office (podľa vzájomne dohody s nadriadenými)
- Ukončené psychologické vzdelanie - výhodou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosť s náborovaním administratívnych pozícií
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a proaktívny prístup
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Mirtová Janette
Telefon:
Mám záujem o Hľadáme skúsených HR Asistentov/ky: Šanca na ďalší krok v tvojej kariére!
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy