Na personalistickom trhu od roku 1991

Picker / skladník pri Galante, doprava ZADARMO

Miesto práce:
Gáň (Galanta)
Platové ohodnotenie:
6,62€ + výkonnostný bonus + príplatky + stravné lístky formou finančného príspevku
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme pracovníkov do skladu neďaleko Galanty. Ak si na vozíku nikdy nejazdil nevadí zaučíme ťa a spravíme ti aj oprávnenie. Taktiež môžeš využiť náš benefit a to dopravu ZADARMO

Náplň práce:
- práca na nízkozdvižnom vozíku, preukaz výhodou
- kompletizovanie úloh na paletu tzv. pickovanie
- práca s ručným skenerom
- možnosť získania výkonnostného bonusu
- doprava zo širokého okolia ZADARMO
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu vo forme finančného príspevku
- v prípade, že nemáte preukaz na vozík, je potrebné absolvovať školenie ZADARMO

hovoríme aj po maďarsky / beszélünk magyarul is
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 2 zmeny (ranná, poobedná)
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Horalová Martina
Telefon:
Mám záujem o Picker / skladník pri Galante, doprava ZADARMO