Na personalistickom trhu od roku 1991

TOP Brigáda! Práca v malej predajni v Starom Meste - Bratislava. Mzda 5,50€/hod

Miesto práce:
Bratislava
Platové ohodnotenie:
5,50€/ hod+ príplatky za prácu cez víkend
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
popis pracovnej pozície
Ponúkame prácu v predajni v Bratislave - Staré Mesto.
Ide o predajnu kávy a zmiešaného tovaru. Ak ti vôňa kávy nie je cudzia, si komunikatívny/a a chceš sa naučiť niečo nové, ozvi sa :) Hľadáme práve teba!

Náplň práce:
- Komunikácia a starostlivosť o zákazníkov na predajni
- Príprava kávy/čaju pre zákazníkov
- Prijímanie tovaru a dokladanie na predajňu
- počas pracovnej zmeny môžeš vypiť neobmedzené množstvo kávy/čaju
- skvelý tím kolegov
- zaškolenie na pozíciu
- príjemné pracovné prostredie
- práca je vhodná aj pre absolventa, zaškolíme ťa
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- potravinarsky preukaz
- čistý register trestov
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Nikoleta Urbaníková
Mám záujem o TOP Brigáda! Práca v malej predajni v Starom Meste - Bratislava. Mzda 5,50€/hod