Na personalistickom trhu od roku 1991

Ši a zarábaj už od rána v Banskej Bystrici!

Miesto práce:
Banská Bystrica
Platové ohodnotenie:
990€/1080€ + 120€ odmeny (výška mzdy závisí od skúseností)
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáte prácu v čistej a modernej výrobe, kde môžete naplno využiť svoje skúsenosti so šitím? Ponúkame pozíciu v jednozmennej prevádzke priamo v Banskej Bystrici. Práca je vhodná pre mužov aj ženy a prebieha výhradne na ranné zmeny. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať!

Náplň práce:
- šitie na priemyselných šijacích strojoch
- práca s automatickým, poloautomatickým šijacím strojom
- výroba prostriedkov na ochranu proti pádu (postroje, vaky, ...)
- rezanie a značenie textilných materiálov
- práca na jednu zmenu 06:00 - 14:30 hod.
- vhodná pre mužov aj ženy
- navyšovanie mzdy podľa skúseností
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosť so šitím konfekcie
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a samostatnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Zvolen
Kontaktná osoba:
Šuleková Veronika
Telefon:
Mám záujem o Ši a zarábaj už od rána v Banskej Bystrici!